Камери холодильні


У той час, коли на полицях супермаркетів цілий рік лежать, як заморожені продукти, так і свіжі різноманітні овочі і фрукти, жодному підприємству не обійтися без якісної холодильної техніки.

Холодильні камери: використання

Промислові холодильні камери користуються великим попитом, як на великих, так і на менших підприємствах. Перед усіма, хто тільки починає бізнес, або вже має досвід його бачення, постає питання, де купити промислові холодильні камери.
Промислові холодильні та морозильні камери використовують для охолодження продуктів харчування, таких як риба, м'ясо, овочі, фрукти, а також і інших видів продуктів.

Промислові холодильні камери: види

Досить часто від того, як працює холодильне обладнання та від правильного вибору температури, самого процесу заморозки залежить в подальшому якість продуктів.
Як ви вже зрозуміли, морозильні поділяють за температурними режимами і за призначенням на кілька типів. Зараз ми розглянемо деякі з них.

За процесом заморозки холодильне обладнання поділяють на:

- холодильні камери для зберігання продуктів. Тут все просто: задається необхідно допустима температура для зберігання конкретного виду продуктів і так вони зберігаються. Такого типу камери найчастіше використовують для складів.
- камери шокової заморозки і моментального охолодження. Тут використовують обладнання дуже великої потужності, щоб швидко і правильно заморозити велику кількість продуктів. Такі типи камер використовують досить часто під час виробництва їжі.
Крім цього, холодильні камери розр
ізняють за температурними можливостями, наприклад:
- середньотемпературні камери, з температурою від 0 до +14 ° C;
- низькотемпературні камери, з температурою від -15 ° C до -55 ° C.
Промислова холодильна камера зі середньотемперату
рним режимом використовується виключно для зберігання овочів, фруктів, квітів, медичних препаратів та інших речей, яким не потрібна заморозка і дуже низькі температури.
Відповідно, низькотемпературні холодильні камери пристосовані саме для миттєвого охолодження продуктів.

Промислові холодильні камери: як вибрати

Коли справа стосується великої кількості товарів, а в той же час і безпеки продуктів для здоров'я багатьох людей, то до вибору холодильної техніки потрібно підходити ретельно. Так як заморожена продукція повинна не тільки не втрачати свої корисні якості, але і ще і приносити користь людям.
Загалом, вс
і холодильні камери поділяють на побутові та промислові. У нашому випадки, ми розглядаємо промислове обладнання, тому на них і зупинимося.
Вибираючи промислові холодильні камери, потрібно звернути увагу на наступні показники. В першу чергу, варто вибрати виробника, від цього і буде залежати якість роботи і довговічність вашої майбутньої камери.
Рекомендується вибирати вже перевірених виробників і, звичайно ж, ознайомитися з можливост
ями і з усіма відгуками покупців.
Також потрібно звернути увагу на спосіб установки холодильної камери, оскільки деякі камери мають дуже складну систему монтажу та підключення. Можливо вам, самостійно буде складно впорається з підключенням камери.
Крім цього, також важливо розрахувати бажані обсяги вашої майбутньої холодильної камери. Морозильні камери мають, як правило, великий розмір.

Де купити промислову холодильну камеру?

Пропонуємо продаж потужних холодильних камер для промисловості в Україні. Надаємо послуги встановлення у вас на підприємстві. Широкий асортимент закордонних постачальників дозволяє нам реалізувати промислові холодильні камери будь-якої площі та вартості.
Бажаєте купити промислові холодильні камери, обирайте серед всіх світових брендів. Замовляючи у компанії «Вектор
. Люкс» промислову холодильну камеру, ціна вас приємно здивує.