Охолоджувачі рідин (чіллери)

Промислові чиллери

Промисловий чиллер необхідний майже в кожному механізованому виробництві де необхідне охолодження рідини. Зараз ми детально розповімо, як вибрати промисловий чиллер для охолодження води та де його купити в Україні. Щоб вибрати хороший промисловий чиллер потрібно обдумати перед тим всі деталі майбутній покупки і, звичайно ж, ознайомитися з усіма видами і пропозиціями на ринку.

Промисловий чиллер для охолодження води

В першу чергу, чиллери поділяють на побутові і промислові чиллери. Перші призначені для кондиціонування квартир, офісів та інших різних невеликих приміщень. У свою чергу, чиллери промислові використовують для виробничих об'єктів значної площі. Перевагою таких чілерів вважають їх компактність, зниження рівня шуму у приміщенні цеху та холодопродуктивність в межах до 920 кВт.

За принципом охолодження чиллери ділять на такі типи:

  • чиллери з повітряним охолодженням конденсату;
  • чиллери з водяним охолодженням конденсату;
  • абсорбційні чиллери.

Багато хто запитує, який чиллер для промислового підприємства краще вибрати: з повітряним чи водяним охолодженням конденсату. Звісно, коли обирати чиллер, ціна має значення, далі мета та умовами використання. Ми пропонуємо купити промисловий чиллер для охолодження води після детальної консультації нашоко експерта.