Холодильне обладнання для зберігання квітів

Холодильні камери для квітів

Для того щоб квіти могли зберігатися довше в хорошому стані, необхідно створити середовище з оптимальною для них температурою повітря. Ідеально з цим справляються спеціально призначені холодильні камери для квітів.

Холодильники для квітів: види

Перше, що спадає на думку людині, яка починає займатися квітковим бізнесом, це яку холодильну камеру для квітів купити.

На ринку виробництва існує чимало видів холодильників для квіткових магазинів і, який з них вибрати краще, варто задуматися.

Все залежить від того, скільки у вас кольорів, які плани в подальшому майбутньому у вас є і які можливості для того, щоб купити холодильник для квітів.

Наприклад, холодильну шафу для квітів використовують найчастіше в ТРЦ або ж інших місцях, де необхідно помістити багато різних композицій, які будуть видні здалеку через прозорі двері.

Переваги холодильних шаф:
- привабливий зовнішній вигляд;
- легко транспортувати;
- простий у використанні (потрібно привезти і включити в розетку);
- практично безшумний (звуків від такої холодильної техніки практично не чути);
- універсальність холодильника для квітів і ціна дуже вигідна.

Крім холодильної шафи, ще можна купити холодильну камеру для квітів. Їх також можна розміщувати в різних торгових центрах або ж поблизу вашого магазину.

Другий варіант підійде як малому, так і середньому бізнесу, оскільки розміри холодильної камери для квітів і ціна бувають досить різними. Можна вибрати камеру на будь-який смак і гаманець. Наприклад, в професійних флористичних студіях часто можна зустріти і квіткові холодильні вітрини.

Крім всіх цих видів, частенько використовують ще холодильний агрегат для квітів Ціна його досить хороша і моноблочний агрегат без проблем створить потрібну температуру і вологість для вашої камери для квітів.

Розглянемо ще один вид - це холодильна спліт система для квітів.

Спліт системи мають багато спільного з попередніми варіантами, але відрізняються від інших холодильних обладнань для квітів тим, що тут є можливість вивести зовнішній блок на велику відстань. Навіть на 5 і більше метрів далі від внутрішнього. Але пам'ятайте, перш ніж вибрати для себе ідеально підходящий варіант холодильника для квітів, або холодильного обладнання для магазину квітів, важливо передбачити всі особливості та нюанси приміщення, де ви будете продавати свої квіти, так як кожне обладнання має свої особливості використання. Наприклад, холодильні камери для квітів можна купити відразу, або також замовити за індивідуальним проектом.

Холодильник для квітів: кому потрібен

Холодильники для квітів найчастіше можуть знадобитися квітковим магазинам або ж фірмам, які займаються декором, флористикою і в своїх роботах використовують живі квіти.


Під час зберігання квітів все не так просто, оскільки зрізані квіти вже відділені від кореневої системи, яка її живить, і продовжити зберігання його можна тільки при низьких температурах (близько 1,8 - 2,0 градуса за Цельсієм).

Саме тому, холодильне обладнання для квіткового магазину - це його невід'ємна частина і не один продавець або флорист не може обійтися без хорошої холодильної камери для квітів.