Компанія «Вектор Люкс»

Компанія ТзОВ «Вектор Люкс» працює на ринку з 2003 року. За цей час ми сформували міцну професійну команду, досвід та знання якої дозволяють  вирішувати складні завдання на високому рівні, із застосуванням новітніх технологій в сфері холодильного та вентиляційного обладнання.

Ми пропонуємо сучасне енергоефективне холодильне обладнання - це чилери (охолоджувачі рідин), компресорні станції, холодильні агрегати, повітроохолоджувачі, конденсатори, теплообмінники, компресори, холодильна автоматика та комплектуючі.

У сфері холодопостачання ТзОВ «Вектор Люкс» допоможе повністю обладнати холодильний склад, холодильну чи морозильну камеру з сандвіч-панелей, овочесховище (фруктосховище), магазин, або супермаркет. Для вирішення Вашого завдання буде використано холодильне обладнання та матеріали визнаних світових брендів, які мають багаторічний досвід в розробці та виробництві обладнання та товарів для холодопостачання.

Окрім цього, компанія «Вектор Люкс» постачає сучасне вентиляційне обладнання. Ми працюємо без посередників, закуповуючи системи вентиляції та кондиціонування безпосередньо від виробників. У нас ви можете замовити увесь спектр послуг, включаючи доставку, встановлення та монтаж вентиляційних систем.

Переваги роботи з нами:

  • закуповуємо обладнання безпосередньо у виробників і приймаємо на себе всі зобов'язання по його ввезенню в Україну;
  • пропонуємо клієнтам доступні ціни;
  • самостійно розраховуємо, підбираємо обладнання і проектуємо холодильне приміщення, відповідно до наданої Вами інформації;
  • професійно монтуємо будь-яке куплене у нас обладнання;
  • здійснюємо гарантійне та сервісне обслуговування придбаного обладнання.