Припливні установки

Модель: Ціна: Детальна інформація
Приточно - витяжна установка GS10 ціна по запиту

Протяги не завжди ефективні, тому потужна приточно витяжна вентиляція має працювати в будь-якому приміщенні, зокрема мова йтиме про припливно-витяжні установки.

Припливно-витяжні установки – це готові моноблоки, які регулюють циркуляцію повітря між приміщенням та зовнішнім середовищем. Окрім безпосередньої вентиляції, вони очищують, охолоджують та нагрівають повітря, яке потрапляє до кімнати, за допомогою системи фільтрів та теплообмінників.

Комплектація припливно-витяжної вентиляційної установки

До стандартної комплектації входить вентилятор, повітряний фільтр, теплообмінник (водяний або електричний) та запірний клапан. Додатково можна встановлювати рекуператор, випарник для охолодження, зволожувач чи осушувач.

Ефективна робота припливно-витяжної вентиляційної системи забезпечується сукупністю технологічних блоків витяжної установки. Одним з таких блоків є група фільтрів. Вони містять спеціальні вставки, які легко замінювати по мірі забруднення, що є беззаперечним плюсом у виборі обладнання.

Робота вентиляторних блоків легко підлаштовується під особливості приміщення та дозволяє забирати, подавати повітря практично покриваючи всю його площу. Крім того, вентиляторні блоки можуть безперебійно працювати навіть при мінусових температурах.

Охолодження обладнання здійснюється за допомогою блоків охолоджувача – фреонового або водяного теплообмінника та зовнішнього блоку(компресорно-конденсаторного блоку або чілера). Окрім ефективного регулювання  кількості повітря, його температури система блоків також запобігає утворенню конденсату і поширенню неприємного запаху.

Пластичний або роторний рекуператор дозволяє утилізувати до 70% тепла.

Компанія ТзОВ «Вектор.Люкс» пропонує моделі установок відомих закордонних брендів ТМ REMAK, WOLF, SALDA  та українських виробників ТМ Aerostar, АСМ, Вентс, Галич Клімат Техніка. У моделях з водяним калорифером можна застосовувати воду або незамерзаючу суміш. Блоки електричного нагріву забезпечують плавне регулювання і точне підтримання заданої температури і представлені великим діапазоном потужностей в кожному типорозмірі.

Залежно від потреб замовника, можуть бути запропоновані набірні системи припливно-витяжної вентиляції (комплектуються окремими вузлами) чи моноблочні (комплектуються в одному корпусі).

Переваги вентиляційних установок ТзОВ «Вектор Люкс»

  • широкий діапазон робочих параметрів в кожному типорозмірі;
  • можливість отримання необхідних характеристик мережі, завдяки регулюванню оборотів вентилятора;
  • безперебійна робота від звичайної електромережі 220V;
  • безперервна робота установки за рахунок автоматичного включення резервного електродвигуна при виході з ладу основного;
  • простота обслуговування та експлуатації моделей всіх типів;
  • низький рівень шуму;
  • стабільна підтримка встановленого теплового режиму та інших робочих параметрів обладнання.

Припливна вентиляція від ТзОВ «Вектор Люкс» – це зручні і практичні моделі, які стануть ідеальним рішенням для будь-якого приміщення. Якщо у вас залишились якісь запитання, ви можете звернутись до нашого менеджера за контактними номерами телефонів, де він допоможе з підбором оптимальної моделі та оформленням покупки. Звертайтеся, ми завжди готові допомогти.