Холодильне обладнання для зберігання, дозрівання сирів

В камерах дозрівання сирів важливо забезпечити відповідну вологість та температуру, також важливу роль відіграє упакування сиру, та який тип сиру.
Температурний режим в камерах може бути в широкому діапазоні: якщо це сирна сировина для плавлених сирків, температура становить  -15…-20ºС, якщо це камера дозрівання сирів, в такому випадку температура становить +5…+15 ºС.

Камери зберігання потрібно забезпечити відповідною теплоізоляцією.
Для таких камер можна застосовувати агрегати на базі компресорів: Bitzer, Frascold, Bock, Copeland, Tecumseh та ін., або компресорні збірки, станції, де на одній рамі від 2-х і більше компресорів.

Щодо повітроохолоджувачів то це може бути, кубічного типу, також стелеві з двостороннім викидом повітря.
Відстань між ламелями може бути від 3мм і вище. 
Найкраще підходять повітроохолоджувачі ECO MODINE, Guntner, Goedhart та ряд інших.

Ми комплектуємо установки новітніми пристроями та елементами автоматики з допомогою яких вдається суттєво підвищити ККД і зменшити енергоспоживання. Весь комплекс методик розрахунку та підбору обладнання забезпечує клієнту отримання якісного кінцевого  продукту з мінімально можливими затратами електроенергії.

Особливу увагу при розрахунку та підбору елементів холодильної системи ми приділяємо енергозбереженню.
Розроблена фірмою методика підбору обладнання та застосування новітніх технологій та рішень забезпечує економію електроенергії.
В результаті Замовник отримує якісну енергоефективну систему і, як наслідок, якісний продукт з малою витратою електроенергії.

Застосування певних рішень дозволяє значно підвищити енергоефективність обладнання, а саме:
-    застосування автоматики з електронними регулюючими вентилями, дає можливість здійснити економію електроенергії електродвигуном компресора до 38% (за рахунок роботи в зимовий період на менших тисках), і біля 15 % при розморожуванні повітроохолоджувача (за рахунок меншого його обмерзання);
-    застосування регуляторів оборотів вентиляторів конденсатора, дає можливість здійснити економію електроенергії на  вентиляторах конденсатора до 30%;
-    застосування агрегатів у версії зі збільшеним конденсатором, дає можливість застосовувати обладнання при високих температурах навколишнього середовища та в певній мірі економити електроенергію що споживає агрегат до 5%.