Холодильне обладнання

Промислове холодильне обладнання

    Промислове холодильне обладнання — це технічний комплекс без якого важко уявити собі будь-яке велике підприємство, фермерське господарство чи продуктовий відділ у звичних для нас супермаркетах та магазинах.

Придбати промислове холодильне обладнання

Розпочинаючи бізнес, чи просто у процесі удосконалення існуючого, підприємці шукають хороше та надійне холодильне обладнання для магазину чи складу. Часто такі люди задаються питанням, де купити промислове холодильне обладнання, яке буде відповідати всім технічним критеріям та вимогам безпеки.

 До прикладу, компанія «Вектор Люкс», яка працює на українському ринку ще з 2003 року, здійснює продаж холодильного обладнання промислового типу від виробника, яке славиться своєю енергоефективністю та надійністю.

Серед устаткування можна знайти холодильне обладнання перевірених виробників,  охолоджувачі рідин, компресорні станції, холодильні агрегати, повітроохолоджувачі, конденсатори, теплообмінники, компресори тощо.

    Крім того, що промислове холодильне обладнання купити можна у Львові, компанія надає послуги з доставки та монтажу систем на виробництві.

Холодильне обладнання: як вибрати

    Перед покупкою нового холодильного обладнання для компанії потрібно обов’язково звернути увагу на ряд технічних параметрів. Поруч із цим слід пам’ятати, для того, щоб холодильні склади були ефективними, необхідно враховувати ще географічне положення та всі особливості вашої продукції.

    Адже саме на основі цих нюансів підбирається спеціальне холодильне обладнання, яке призначене для створення і підтримання бажаних температурних показників та вологості повітря в приміщенні виробництва чи складу, де зберігаються продукти.

  Приміром, промислове холодильне обладнання часто використовують у таких галузях промисловості:

  • Харчовій (продукти харчування, кондитерські вироби, овочі, фрукти та ін.);
  • Торговельній (квіткові магазини, виставкові вітрини з продовольчими товарами, громадське харчування);
  • Хімічній (косметичні вироби з натуральних складників тощо);
  • Ливарній (охолодження рідин, деталей та виробів із металу).
  • Сільськогосподарській (фермерські господарства з виробництва молочних та м’ясних продуктів, вирощування культур). 

    В якій галузі і де б ви не використовували холодильне обладнання, основна його роль полягає в тому, щоб створити заданий мікроклімат в приміщенні, необхідний для збереження продукції в потрібному та безпечному вигляді.

Холодильне обладнання: види

    Крім того, що підприємці часто купують обладнання для свого бізнесу за ціновим критерієм, існують ще нюанси за якими варто підбирати холодильне обладнання.

    Залежно від рівня температурного режиму і завдань, покладених на нього, промислове холодильне обладнання  поділяють ще за способом використання на:

  • довгострокове зберігання в замороженому вигляді;
  • тривале утримання в охолодженому вигляді;
  • зберігання в свіжому вигляді без заморозки.

    Таким чином, кожен може самостійно вибрати обладнання, підлаштовуючись під тип своєї продукції. Поруч із цим, за температурними показниками промислове холодильне обладнання розділяють на низько та середньо температурне.

 Низькотемпературне здебільшого купують для зберігання замороженої продукції, відповідно, середньотемпературне використовують для охолодження різноманітних продуктів та напоїв.

 Саме завдяки якісному холодильному обладнанню всі ми зараз можемо смакувати найрізноманітнішими свіжими, якісними і безпечними для здоров’я продуктами. Особливо незамінним промислове холодильне обладнання є в теплу пору року, коли попит на прохолодні напої та сезонні овочі, фрукти тільки зростає і водночас ризик скуштувати зіпсовану їжу виростає в кілька разів.

   Як ми уже наголошували, під час вибору холодильного обладнання для промислових потреб, важливо врахувати всі технічні параметри.

 До прикладу, перш за все, варто дізнатися про холодильні можливості, тобто поцікавитися у виробника максимальну та мінімальну температуру охолодження.

    Крім того, варто звернути увагу на об'єм внутрішньої камери, адже саме від цього залежить місткість холодильних камер та в подальшому залежатиме обсяг продажів.

    Не менш важливим параметром є споживча потужність обладнання. Від цього залежатиме швидкість виходу на режим, ефективність використання та фінансові витрати на утримання обладнання в цілому.