Холодильне обладнання для зберігання риби

Для довготривалого зберігання риби та морепродуктів застосовуються холодильні камери з відповідним температурним режимом.
Температура в камерах для зберігання замороженої риби та морепродуктів, як правило, в межах -15…-30ºС.
Копчену рибу зберігають при вищій температурі.

Для камери зберігання  з температурою -15…-30ºС, теплоізоляція стін і стелі  має бути на рівні 100мм і більше пінополіуретану, на підлозі бетонна стяжка з теплоізоляцією екструдованого пінополістиролу від 100мм і вище.
Для таких камер ми пропонуємо і встановлюємо агрегати на базі компресорів Bitzer, Frascold, Bock, Copeland та ін., або компресорні збірки, станції, де на одній рамі від 2-х і більше компресорів.

Для великих складів, логістичних центрів встановлюємо гвинтові компресори Bitzer, Frascold … Або, на їх основі агрегати і компресорні станції, збірки.
Застосовуємо відповідні повітроохолоджувачі з відстанню між ламелями від 6мм і вище, це повітроохолоджувачі ECO MODINE, Guntner, Goedhart та ряд інших.

Рекомендуємо застосовувати електронні ТРВ з кроковим двигуном (менша ймовірність збурення системи як в імпульсного ТРВ), такі як Carel, Alco, Sporlan.

Фірма "Вектор. Люкс" комплектує установки новітніми пристроями та елементами автоматики з допомогою яких вдається суттєво підвищити ККД і зменшити енергоспоживання. Весь комплекс методик розрахунку та підбору обладнання забезпечує клієнту отримання якісного кінцевого  продукту з мінімально можливими затратами електроенергії.

Особливу увагу при розрахунку та підборі елементів холодильної системи ми приділяємо енергозбереженню.
Розроблена нами методика підбору обладнання та застосування новітніх технологій та рішень забезпечує економію електроенергії.
В результаті Замовник отримує якісну енергоефективну систему і, як наслідок, якісний продукт з малою витратою електроенергії.

Застосування певних рішень дозволяє значно підвищити енергоефективність обладнання, а саме:
-    застосування автоматики з електронними регулюючими вентилями, дає можливість здійснити економію електроенергії електродвигуном компресора до 38% (за рахунок роботи в зимовий період на менших тисках), і біля 15 % при розморожуванні повітроохолоджувача (за рахунок меншого його обмерзання);
-    застосування регуляторів оборотів вентиляторів конденсатора, дає можливість здійснити економію електроенергії на  вентиляторах конденсатора до 30%;
-    застосування агрегатів у версії зі збільшеним конденсатором, дає можливість застосовувати обладнання при високих температурах навколишнього середовища та в певній мірі економити електроенергію що споживає агрегат до 5%.