Холодильне обладнання для зберігання кисло-молочної продукції

Щоб забезпечити високу якість та відповідний термін зберігання кисло-молочних продуктів потрібно їх зберігати в холодильних камерах.
Температурний режим в камерах від 0 до +8ºС. Якщо це камера зберігання масла, тоді температурний режим від -5до -20 ºС.

Холодильні камери потрібно забезпечити відповідною теплоізоляцією.
Для таких камер можна застосовувати агрегати на базі компресорів Bitzer, Frascold, Bock, Copeland, Tecumseh та ін., або компресорні збірки, станції, де на одній рамі від 2-х і більше компресорів, та відповідні повітроохолоджувачі, чи кубічного типу, чи стелеві з двостороннім викидом повітря, відстань між ламелями може бути від 3мм і вище.  Найкраще підходять повітроохолоджувачі ECO MODINE, Guntner, Goedhart та ряд інших.

Холодопродуктивність обладнання залежить від вихідних умов та призначення камери.
ТзОВ "Вектор. Люкс" комплектує установки новітніми пристроями та елементами автоматики з допомогою яких вдається суттєво підвищити ККД і зменшити енергоспоживання.
Весь комплекс методик розрахунку та підбору обладнання забезпечує клієнту отримання якісного кінцевого  продукту з мінімально можливими затратами електроенергії.
Особливу увагу при розрахунку та підбору елементів холодильної системи ми приділяємо енергозбереженню. Розроблена нами методика підбору обладнання та застосування новітніх технологій та рішень забезпечує економію електроенергії. В результаті Замовник отримує якісну енергоефективну систему і, як наслідок, якісний продукт з малою витратою електроенергії.

Застосування певних рішень дозволяє значно підвищити енергоефективність обладнання, а саме:
-    застосування автоматики з електронними регулюючими вентилями, дає можливість здійснити економію електроенергії електродвигуном компресора до 38% (за рахунок роботи в зимовий період на менших тисках), і біля 15 % при розморожуванні повітроохолоджувача (за рахунок меншого його обмерзання);
-    застосування регуляторів оборотів вентиляторів конденсатора, дає можливість здійснити економію електроенергії на  вентиляторах конденсатора до 30%;
-    застосування агрегатів у версії зі збільшеним конденсатором, дає можливість застосовувати обладнання при високих температурах навколишнього середовища та в певній мірі економити електроенергію що споживає агрегат до 5%.