Автоматика холодильна

Холодильна автоматика дозволяє обладнанню ефективно працювати без безпосередньої участі та контролю з боку людини. Вона є складовою частиною холодильного обладнання, моноблоків, спліт-систем та станцій центрального холодопостачання. Фактично, елементи холодильної автоматики використовуються у всіх типах холодильних машин.

Ця категорія обладнання представлена спеціальними датчиками та приладами, які регулюють процес роботи холодильної системи, контролюють проходження всіх цих процесів, запобігають порушенням в роботі, сповіщають про будь-які неточності або поломки. Кількість холодильної автоматики в складі того чи іншого обладнання може змінюватись залежно від його призначення і умов експлуатації.

Види холодильної автоматики

Обладнання цієї групи умовно можна розділити на дві великі категорії, які включають різні групи:

  • електронні пристрої: контролери, датчики температури, тиску, реле та ін.;
  • лінійні пристрої: терморегулюючі вентилі, соленоїдні клапани, фільтри, оглядові віконця, запірні вентилі, зворотні клапани та ін. Зазвичай, вони належать до додаткових комплектуючих холодильних машин.

Також використовується класифікація автоматики холодильних машин залежно від її призначення:

  • регулююча автоматика необхідна для контролю рівня масла, тиску, а також стабільної температури в промислових холодильних машинах всіх типів;
  • захисна: зворотні та інші клапани, запобіжні реле для контролю тиску, потоку та моніторингу температурного режиму. Вона зупиняє роботу холодильної установки, якщо стався збій або якась аварійна ситуація;
  • електричні прилади контролюють контакти з електрообладнанням і виступають в ролі перетворюючих вузлів.

Переваги холодильної автоматики ТзОВ «Вектор Люкс»

Ми пропонуємо купити холодильну автоматику виробництва Alco Controls, CASTEL (Італія), Ranco, Danfoss, Jonson Controls, Honeywell-FLICA та ін..

Наша продукція володіє наступними перевагами:

  • гарантія якості – все запропоноване обладнання надійне, бездоганне в роботі, відповідає міжнародним і українським стандартам.
  • універсальність – всі моделі можуть працювати на будь-яких актуальних холодагентах, за геометричними розмірами і технічними параметрами вони сумісні практично з будь-яким холодильним обладнанням.
  • довговічність – міцна конструкція розрахована на тривалий термін експлуатації в промислових умовах.

Купити холодильну автоматику за хорошими цінами можна у компанії «ТзОВ «Вектор Люкс» у відділеннях в Києві, Львові та Дніпропетровську. Замовляйте на нашому сайті або за телефоном. Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками і даємо гарантію на весь модельний ряд. У нас є опція доставки товару по місту і в регіони.

Переглянути актуальний каталог можна на сайті. Також ви можете зателефонувати нам та отримати рекомендацію відповідно до ваших потреб. Звертайтеся!