Холодильне обладнання для кондитерського цеху

Холодильне обладнання для кондитерського цеху


Кондитерська промисловість одна з найбільш чутливих до температурних режимів. Саме тому холодильне обладнання для кондитерського цеху-незамінний елемент.За допомогою холодильних камер для кондитерських цехів можна продовжити терміни зберігання і навіть безпеку багатьох продуктів харчування.

Холодильне обладнання для кондитерських цехів: види


Якщо Ви вже володієте кондитерським бізнесом або тільки починаєте їм займатися, то в тому чи в іншому випадку знадобиться якісне холодильне кондитерське обладнання.
Перед тим, як купити холодильну камеру для кондитерського цеху, потрібно визначити, яка місткість обладнання вам потрібна, з якого матеріалу і бажані розміри майбутньої камери.
Пам'ятайте,що підбирати холодильне обладнання вартує в першу чергу виходячи з асортименту та обсягу виробництва.
Холодильне обладнання для кондитерських цехів найчастіше поділяють на такі види:
- Холодильні шафи. Шафи є універсальним рішенням для кондитерських цехів будь-якого розміру обсягів виробництва. Вони займають мало місця і легко транспортуються. Такого виду холодильне обладнання здатне підтримувати температуру всередині камери від -5 ° до + 5 ° С.
- Холодильні столи. Наступний вид холодильного обладнання поєднує в собі поверхню столу для роботи з продуктами або заготовками і холодильну камеру.
- Морозильні ларі. Такий вид обладнання розміщється в промисловості де потрібна глибока заморозка продуктів у великих обсягах.

Холодильне обладнання: як вибрати

Для кожного виду продукції необхідно дотримуватися індивідуальних умов зберігання та заморозки, тому під час покупки холодильного обладнання потрібно враховувати всі умови і параметри.
Наприклад, для пекарень і кондитерських цехів, потрібно звертати увагу на вологість повітря і регулювання температури. Важливо, щоб температурний режим можна було регулювати залежно від області застосування. Відповідно, для хлібопекарень потрібні такі ж холодильні установки.
Не менш важливим критерієм при виборі холодильного обладнання є його розмір. По-перше, всім хочеться, щоб обладнання займало якомога менше місця і вміщало більше продукції. В такому випадку, універсальним рішенням є холодильні камери. Наприклад, в компанії ТОВ «Вектор Люкс» завжди можна придбати якісне холодильне обладнання, в тому числі і різні холодильні камери для кондитерської промисловості.
У сфері холодопостачання компанія «Вектор Люкс» допоможе повністю обладнати холодильний склад, холодильну або морозильну камеру з сендвіч-панелей, овочесховище (фруктосховище), магазин або супермаркет, оскільки реалізує якісне обладнання відомих виробників, а також виконує його монтаж і сервісне обслуговування.

Особливості використання холодильної техніки


Варто запам'ятати, що тільки при правильному використанні і дотриманні елементарних правил експлуатації можна максимально продовжити якісну роботу будь-якого обладнання.
Для того, щоб холодильне обладнання працювало максимально продуктивно і з мінімальною затратою енергії його слід розміщувати в місцях, де на нього не будуть потрапляти прямі сонячні промені і максимально далі від джерел тепла (рекомендується не менше двох метрів від обігрівачів та інших видів тепловіддачі). Також виробники радять не відкривати дверцята в напрямку теплого повітря.
Холодильні камери та вітрини використовуються в різних сферах і встановлюються у багатьох місцях, в тому числі, супермаркетах, магазинах, торгових точках, але правила для всіх однакові.
Пам'ятайте, що завантажувати холодильну камеру продуктами потрібно тільки після досягнення оптимального температурного режиму.
Категорично забороняється використання обладнання в режимі підвищеного навантаження, це стосується також холодильних вітрин, які використовують для демонстрації товару.
Для того, щоб холодне повітря могло вільно охолоджувати продукти, то рекомендується укладати їх рівномірно і нещільно між собою, на достатній відстані від стінок.