Холодильне обладнання для овочесховищ

Холодильне обладнання для овочесховищ

Якісне холодильне обладнання для овочесховищ дозволяє надовго зберегти свіжість овочів, придатність їх до продажу і безпечного вживання. Практично жодна велика організація не може обійтися без холодильного складу і наявності там холодильного обладнання.

Холодильні установки для овочесховищ: як вибрати


Перш, ніж купити для свого бізнесу гідне холодильне обладнання для зберігання овочів і фруктів, потрібно детально ознайомитися з усім асортиментом, який пропонують виробники і знати бажані параметрами, майбутньої покупки.
Для того щоб відповідну камеру для зберігання овочів і фруктів потрібно обов'язково враховувати вид самих продуктів, які вирощуєте і продаєте, а також правильний спосіб їх зберігання, специфіку мікроклімату ,термін зберігання.

Холодильне обладнання для овочесховища: види


Для підтримки ідеальної для зберігання овочів і фруктів температури в основному застосовують холодильні установки з середньою температурою охолодження.
Потрібно враховувати також, що кожен вид овочів або фруктів потребує спеціального температурного і вологостійкого режиму. Якщо дотримуватися цієї умови, можна максимально продовжити термін зберігання культур. Наприклад, для безпечного зберігання картоплі чи цибулі необхідні добре вентильовані приміщення, а для таких культур, як капуста і морква потрібно підтримувати постійно низькі температури і стабільну вологість повітря.
Кліматичне обладнання для овочесховищ можна розділити на такі три групи:
• Холодильні установки;
• Вентиляційні системи;
• Устаткування регулювання вологості. (Обладнання для регуляції вологості)
Використання сучасного кліматичного обладнання дозволяє перейти на якісно новий рівень зберігання продуктів.

Як зберігати свіжі овочі та фрукти


Правильне зберігання овочів і фруктів - запорука успіху аграрного і продуктового ринків.
Досить часто в процесі збереження своєї продукції фермери стикаються з великими проблемами, такими як несприятливі метеоумови, висока або низька температура і вологість, наявність шкідників і т.д.
Щоб максимально захистити себе від несприятливих факторів впливу, необхідно мати спеціальний склад для зберігання овочів.
Для правильного і безпечного зберігання культур використовують різні холодильні установки. Найчастіше в овочесховищах використовують промислові холодильники для зберігання овочів, холодильні камери, повітряні конденсатори або теплообмінні установки.
Всі холодильні установки створюють саме ту температуру повітря, швидкість охолодження і вологісті, якої потрібна певному виду овочівскільки для продуктового бізнесу важливо уповільнити процеси життєдіяльності в зібраному врожаї, що можна зробити виключно за допомогою штучного охолодження.

Наприклад, компанія «Вектор Люкс» пропонує промислові холодильники для зберігання фруктів та овочів, послуги з їх проектування, встановлення та технічне обслуговування холодильної техніки. Від маленьких холодильних камер для роздрібної торгівлі, до величезних холодильних комплексів для зберігання овочів. При цьому зверніть увагу, що, купивши тут холодильне обладнання для овочесховища, ціна вас приємно здивує.
І пам'ятайте, що правильно підібране і грамотно встановлене під Ваші умови холодильне обладнання забезпечить збереження вирощених овочів їх якості і товарного вигляду.

Фахівці компанії «Вектор Люкс» славляться своїм великим досвідом роботи саме з холодильним обладнанням для овочесховищ.Також чимало залежить від способу складання культур. У світі звикли розділяти кілька способів зберігання овочів і фруктів, все залежить від бажаного терміну зберігання та типу продукції.

Серед популярних способів:
• Бурти. Буртами зазвичай називають спосіб складання овочевої продукції штабелями у вигляді усіченої піраміди.
• Навальний метод. Це один з найбільш поширених типів зберігання овочів, наприклад, так звикли зберігати картоплю, буряк, капусту.
• Контейнери різної модифікації і обсягу. На сьогоднішній день такий метод зберігання овочів найбільш прогресивний. Контейнери використовують для зберігання продуктів, які вимагають особливої ​​уваги.