Конденсатори


Конденсатор повітряного охолодження - це досить важливий вузол будь-холодильної системи, який виконує одну з незамінних функцій.
Якщо бути точніше, то холодильний конденсатор повітряного охолодження служить для обміну теплом між холодильною установкою і навколишнім середовищем.

Конденсатори повітряного охолодження: як вибрати

Перш, ніж конденсатор повітряного охолодження купити, потрібно добре ознайомитися з усім асортиментом, які пропонують на ринку, а також вивчити всі технічні параметри майбутній холодильної установки або конкретного елемента.
Важливо також прочитати все можливе, відгуки на форумах і спеціалізованих сайтах про продукт, який збираєтеся купувати. Люди, які вже купили і користуються тим чи іншим обладнанням, можуть багато чого розповісти корисного.
Важливо звернути увагу, що повітряні конденсатори встановлюються виключно в системах промислового та комерційного холоду. І конденсатори обов'язково повинні відповідати холодильни
м машинам і чілерам.
При виборі повітряного конденсатора рекомендується також звертати увагу на такі критерії:
- електрична потужність. А саме, яку потужність буде споживати двигун конденсатора.
- різновид холодоагенту, який потрібен для роботи даного конденсатора;
- загальна продуктивність конденсатора;
Якщо за цими всіма критеріями, вас буде влаштовувати повітряний конденсатор, то можете сміливо його брати.

Конденсатори повітряного охолодження: типи

Для того, щоб остаточно спростити вибір необхідного вам конденсатора, потрібно вивчити весь ринок і розібратися, які види конденсаторів взагалі існують.
Загалом, вс
і конденсатори поділяються на такі види:
- конденсатори з повітряним охолодженням;
- конденсатори з водяним охолодженням.
Мабуть, найпопулярнішим видом конденсаторів є все ж конденсатори з повітряним охолодженням. Можливо, тому що він має набагато простіше установку і робочі потреби. Для роботи конденсатору з повітряним охолодженням необхідний тільки вентиляторний блок і теплообмінник.
Наприклад, розглянемо конденсатор повітряного охолодження фірми ECО моделі KCE.
Конденсатори цієї моделі розроблені спеціально для промислового кондиціонування та охолодження. Варто відзначити зовнішній вигляд і матеріал, з якого зроблений цей конденсатор. Теплообмінники виготовлені з потужного алюмінію, теплової клас ізоляції - 155.
Крім того, не менш важливо, що тут захищені вбудовані термоконтакти.
Інший вид конденсаторів, конденсатор з водяним охолодженням, ділиться в свою чергу ще на кілька видів. Але для роботи такого конденсатора потрібна спеціальна рідина або вода під час процесу охолодження.

Де купити конденсатор повітряного охолодження

Купити хороший конденсатор повітряного охолодження в Україні можна вже у перевіреного постачальника, компанії «Вектор. Люкс». Купивши тут конденсатор повітряного охолодження, ціна і якість вас приємно здивує.
Насправді існує чимало переваг покупки холодильного обладнання та інших необхідних елементів в магазині компанії «Вектор
. Люкс».
наприклад:
- звернувшись до них, ви отримаєте професійну консультацію;
- співробітники допоможуть вам спроектувати системи;
- великий асортимент вибору (кращі світові бренди);
- ви зможете купити дійсно хороший і якісний продукт;
- допомога з доставкою та встановленням будь-якого виду обладнання;
- гарантійне сервісне обслуговування.

Конденсатори: як продовжити термін експлуатації

Купуючи будь-яку гарну і дорогу річ, нам хотілося б продовжити чим довше термін її експлуатації та користування. Секрет успіху тут досить простий.
В першу чергу, необхідно дотримуватися всіх правил експлуатації і рекомендацій з боку виробника. У такому випадку ваше обладнання або інструмент прослужить вам довго.
Крім цього, також важливо стежити за чистотою і навколишнім середовищем навколо холодильного обладнання (в нашому випадку). Рекомендується також мати сітчасту огорожу навколо пристрою.
І не забувайте, звичайно ж, про власні правила безпеки!