Проектування систем

У команді компанії «Вектор Люкс» працюють провідні спеціалісти, які займаються розробкою різноманітних схем виготовлення холодильного обладнання, а також проектів камер охолодження. Побажання стосовно технічних характеристик потребують індивідуального підходу, в результаті якого можна реалізувати правильне технічне рішення. У процесі проектування застосовується весь існуючий досвід розробки подібних систем, а також інноваційні проекти, які поєднують в собі більш високий рівень ефективності робочих процесів холодильних апаратів, значне підвищення продуктивності та терміну працездатності обладнання. Відповідно спрощується процес обслуговування встановленого обладнання та забезпечується надійна і зручна експлуатація.

Співпраця з багатьма клієнтами починається з проекту. Проектування є правильним та обгрунтованим підходом до поставленої задачі. Своєчасно виготовлені та погоджені проектні рішення є запорукою впевненості наших замовників у ефективності подальшої роботи та обслуговування обладнання.

Виконуючи проект холодильної установки, наші працівники враховують технічне завдання і, відповідно, розробляють вигідне техніко-економічне рішення, а також підбирають необхідну комплектацію обладнання для підприємств любого типу, від маленького заводу до великої корпорації.