Шокова заморозка

Обладнання для шокової заморозки ягід

Камера шокової заморозки ягід — ефективний спосіб охолодження свіжих ягід при низькі температурі. Без низькотемпературної камери не обходиться жоден завод з переробки чорниці, малини, ожини та смородини. З його допомогою відбувається моментальне охолодження сировини температурою від - 5 до - 18 градусів. Холодильна автоматика економить час обробки - ягода не починає псуватися. Устаткування для заморозки ягід, а саме: камера шокової заморозки або окремий агрегат мають компактну конструкцію, що дозволить використовувати їх в приватному виробництві заморожених продуктів.

Промислова лінія для заморозки ягід

Автоматична лінія поетапного охолодження за лічені години обробить тонни малини або суниці. У промислових масштабах вдається мінімізувати ризики пошкодження ягід і зростання шкідливих бактерій.

Лінія складається з:

 • Флюідизаційні тунелі;
 • Конвеєрні камери;
 • Колискові конструкції.

Конструкція формується з каркаса із застосуванням ізоляційного шару, а також внутрішніх сполучних панелей і інших деталей.

Устаткування для шокової заморозки дозволяє обробляти не тільки ягоди: свіжі гриби, овочі (нарізані або цілі) і готові напівфабрикати - ідеально підходять для заморозки.

Щоб створити лінію шокової заморозки, необхідно:

 • термоізольовані камери;
 • спеціального конвеєра, обладнаного пластинами з перфорацією;
 • випарювачах;
 • напірного вентиляційного обладнання;
 • автоматизованої панелі управління.

Збір і вартість лінії заморозки

Перш ніж морозильна камера шокової заморозки буде встановлена ​​в приміщенні, фахівці Вектор Люкс роблять виміри розрахують потужність. Ми займаємося комплектацією та постачанням ліній заморозки для шокового охолодження фруктів. Тісно співпрацюємо з зарубіжними виробниками і пропонуємо сертифіковані комплектуючі для ліній.

Вартість лінії заморозки

Лінійний апарат шокової заморозки ягід, розробляється поетапно, починаючи від попереднього проекту і генерального плану монтування. Це є основною формою для ціноутворення на послуги з розробки лінії.

Камери шокової заморозки

У сучасних камерах, використовується більше 30-ти способів обробки свіжих ягід навіть в домашніх умовах. Сенсорні панелі, чутливі датчики, забезпечують ідеальне зберігання.

Види виробів (по сфері застосування):

 • комерційні від 1,2 м (для невеликих обсягів)
 • промислові до 4,5 м (для великих виробничих об'єктів)

Камера шокової заморозки популярна і серед споживачів, які вирощують ягідний урожай, з метою його подальшої заморозки. Компактні розміри морозилок сприяє їх зручному розташуванню в домашніх умовах, щоб зберегти всі корисні властивості свіжої полуниці, обліпихи, малини, ожини, черешні, вишні і т.д.

Шафи шокової заморозки

шафа шокової заморозки ягідШафа шокової заморозки дозволяє зберігати: свіжі ягоди, овочі і готові страви в якості заготовок. Швидкість кріо-процесу варіюється в межах 1,5 - 4 годин, в залежності від температури. Головною перевагою такої шафи є збереження смаку свіжих, щойно зірваних ягід малини, смородини, вишні або калини. Купити шафу шокової заморозки можуть не тільки комерційні організації, а й прості споживачі, які дбають про збереження зібраного врожаю.


Апарати шокової заморозки

Обладнання цієї категорії має вигідне відміну від стандартних морозильних камер, адже може виробляти швидку заморозку, завдяки інтенсивному впливу повітряного потоку. При цьому враховується розмір і вид оброблюваних ягід або інших продуктів.

Сфера використання:

 • ресторани
 • готелі
 • кейтерингові організації
 • кондитерські цехи і т.д.

Представлена ​​категорія виробів стала популярна серед звичайних споживачів. Оптимальним рішенням, буде купити камеру шокової заморозки в різній конфігурації для зберігання свіжих ягід в домашніх умовах і умовах невеликих садівничих організацій.

Технологія заморозки ягід

Для обробки ягід, необхідно розмістити їх в контейнерах рівномірним шаром. При цьому повинна бути оптимальна температура в приміщенні, не більше + 17-18 градусів, рівень вологості, в межах 95%. Важливо дотримуватися і відстань між контейнерами, не допускаючи їх зіткнення.

Що таке шокова заморозка?

Це швидкий спосіб обробки і зберігання ягід при низьких температурах з подальшим збереженням смаку і корисних властивостей. Є найефективнішим способом переробки.

Температура шокової заморозки

Морозилка шокової заморозки ягід ефективно виконує свої функції при температурному режимі в діапазоні від -5 до -18 градусів за Цельсієм. Сам процес складається з трьох етапів - охолодження, зміна агрегатного стану, повна заморозка.

Морозильні камери шокової заморозки

У морозильних камерах можна зберігати малину та інші ягоди при температурі від -5 до -18 градусів.

Не допускається відтавання продуктів в процесі зберігання, якщо зникне електроенергія. Тому Вектор Люкс пропонує:

 • Замовити розрахунок обладнання для шокової заморозки ягід
 • Отримати перелік обладнання, який підбирається індивідуально.
 • Звертайтеся за персональною консультацією - гарантуємо грамотний розрахунок промислового обладнання для шокової заморозки ягід.