Холодильне обладнання для зберігання морозива

При зберіганні морозива важливо забезпечити високу надійність та безвідмовність обладнання, оскільки при незначному підвищенні температури морозиво втрачає товарний вигляд і споживчі характеристики. Бажано камери забезпечувати двома чи декількома окремими холодильними системами, кожна з яких, у разі відмови іншої, зможе забезпечувати відповідний температурний режим в камері. 

Камери зберігання потрібно забезпечити доброю теплоізоляцією, стіни і стеля  має бути теплоізольована пінополіуретановою ізоляцією товщиною від 140мм, на підлозі бетонна стяжка з теплоізоляцією від 150мм екструдованого пінополістиролу відповідної щільності.


Для таких камер можна застосовувати агрегати на базі низькотемпературних компресорів Bitzer, Frascold, Bock, Copeland та ін., або компресорні збірки, станції, де на одній рамі від 2-х і більше компресорів. Для великих складів, логістичних центрів найкраще підходять гвинтові компресори Bitzer, Frascold … На їх основі складають агрегати і компресорні станції, збірки.

Температура в камерах може бути в межах -24…-35ºС, при чому чим нижча температура тим більший термін зберігання можна забезпечити.
Для таких камер застосовуються відповідні повітроохолоджувачі з відстанню між ламелями від 7мм і вище.
Найкраще підходять повітроохолоджувачі ECO MODINE, Guntner, Goedhart та ряд інших.

Найкраще застосовувати електронні ТРВ з кроковим двигуном (менша ймовірність збурення системи як в імпульсного ТРВ), такі як Carel, Alco, Sporlan.
Ми комплектуємо установки новітніми пристроями та елементами автоматики з допомогою яких вдається суттєво підвищити ККД і зменшити енергоспоживання. Весь комплекс методик розрахунку та підбору обладнання забезпечує клієнту отримання якісного кінцевого  продукту з мінімально можливими затратами електроенергії.

Особливу увагу при розрахунку та підбору елементів холодильної системи ми приділяємо енергозбереженню.
Розроблена нами методика підбору обладнання та застосування новітніх технологій та рішень забезпечує економію електроенергії.
В результаті Замовник отримує якісну енергоефективну систему і, як наслідок, якісний продукт з малою витратою електроенергії.

Застосування певних рішень дозволяє значно підвищити енергоефективність обладнання, а саме:
-    застосування автоматики з електронними регулюючими вентилями, дає можливість здійснити економію електроенергії електродвигуном компресора до 38% (за рахунок роботи в зимовий період на менших тисках), і біля 15 % при розморожуванні повітроохолоджувача (за рахунок меншого його обмерзання);
-    застосування регуляторів оборотів вентиляторів конденсатора, дає можливість здійснити економію електроенергії на  вентиляторах конденсатора до 30%;
-    застосування агрегатів у версії зі збільшеним конденсатором, дає можливість застосовувати обладнання при високих температурах навколишнього середовища та в певній мірі економити електроенергію що споживає агрегат до 5%.