Повітропроводи

Повітроводи належать до елементів комплексної вентиляційної системи. Вони відповідають за перерозподіл повітряних потоків всередині будинку та відведення «відпрацьованого» повітря назовні. Саме тому при виборі важливо враховувати форму, розміри, а також матеріал, з якого виготовлені ті чи інші моделі.

Повітроводи для вентиляції: види і особливості

Компанія ТзОВ «Вектор Люкс» пропонує сучасні вентиляційні повітропроводи європейського виробництва. Залежно від форми, матеріалу і призначення в каталозі можна замовити наступні моделі:

  • повітроводи з нержавіючої сталі, що оптимально підходять для вентиляційних систем з особливими потребами – кислотостійкість, жаротривкість, санітарно-гігієнічні вимоги;
  • повітропропроводи з оцинкованої сталі – використовуються в переважній більшості сучасних систем вентиляції;
  • моделі з прямокутним або круглим перерізом широко використовуються у промислових приміщеннях;
  • фольговані гнучкі повітропроводи – альтернатива сталевим. Вони дозволяють прокласти суцільну лінію без з’єднань до десяти м.п. В каталозі є звичайні та утеплені варіанти. Такі моделі широко застосовуються в канальних системах кондиціювання;
  • тканинні моделі застосовуються в харчовій промисловості. Перевагою такого типу є легкість монтажу-демонтажу, простота їх очистки після тривалого терміну експлуатації, економія на повітророзподільних приладах – повітря проходить крізь отвори в самому рукаві.

Повітропроводи з оцинкованої сталі або нержавійки від ТзОВ«Вектор.Люкс» повністю відповідають вимогам щодо звукоізоляції, стійкості до корозії, герметичності, міцності.

Ми працюємо для Вас, поставляючи якісне обладнання від кращих європейських виробників. Нам довіряють як маленькі фірми, так і великі підприємства. Ми будемо раді співпрацювати з Вами.

Виготовлення та монтаж повітропроводів

Компанія ТзОВ «Вектор Люкс» також пропонує виготовлення та монтаж вентиляційного обладнання і фасонних частин з оцинкованої та нержавіючої сталі, круглого та прямокутного перерізу, зі з’єднанням на фланець, замок, ніпель, «труба в трубі». Виготовляємо повітропроводи для камінів, димоходи для котлів та печей з «утепленої» нержавійки. Гарантуємо швидкі терміни виконання, доставку за домовленістю: власним транспортом чи за кошт замовника.

Ціну обладнання Ви можете уточнити в наших менеджерів. Ми переконані, що Ваша вдала покупка стане початком нашої подальшої плідної співпраці. Багато наших клієнтів вже переконалися у надійності нашого обладнання та високій якості сервісного обслуговування. Переконайтеся самі. Купувати у нас вигідно.

Зателефонуйте до нас вже сьогодні, щоб купити повітропроводи європейської якості. Наші менеджери допоможуть Вам зробити правильний вибір, надавши при цьому детальну консультацію по кожному виду обладнання.