Камери холодильніУ той час, коли на полицях супермаркетів цілий рік лежать, як заморожені продукти, так і свіжі різноманітні овочі і фрукти, жодному підприємству не обійтися без якісної холодильної техніки.


Холодильні камери: використання

Промислові холодильні камери користуються великим попитом, як на великих, так і на менших підприємствах. Перед усіма, хто тільки починає бізнес, або вже має досвід його бачення, постає питання, де купити промислові холодильні камери.
Промислові холодильні та морозильні камери використовують для охолодження і шокової заморозки продуктів харчування, таких як риба, м'ясо, овочі, фрукти, а також і інших видів продуктів.

Промислові холодильні камери: види

Досить часто від того, як працює холодильне обладнання та від правильного вибору температури, самого процесу заморозки залежить в подальшому якість продуктів.
Як ви вже зрозуміли, морозильні поділяють за температурними режимами і за призначенням на кілька типів. Зараз ми розглянемо деякі з них.


За процесом заморозки холодильне обладнання поділяють на:

- холодильні камери для зберігання продуктів. Тут все просто: задається необхідно допустима температура для зберігання конкретного виду продуктів і так вони зберігаються. Такого типу камери найчастіше використовують для складів.
- камери шокової заморозки і моментального охолодження. Тут використовують обладнання дуже великої потужності, щоб швидко і правильно заморозити велику кількість продуктів. Такі типи камер використовують досить часто під час виробництва їжі.
Крім цього, холодильні камери розр
ізняють за температурними можливостями, наприклад:
- середньотемпературні камери, з температурою від 0 до +14 ° C;
- низькотемпературні камери, з температурою від -15 ° C до -55 ° C.
Промислова холодильна камера зі середньотемперату
рним режимом використовується виключно для зберігання овочів, фруктів, квітів, медичних препаратів та інших речей, яким не потрібна заморозка і дуже низькі температури.
Відповідно, низькотемпературні холодильні камери пристосовані саме для швидкої або шокової заморозки продуктів.

Промислові холодильні камери: як вибрати

Коли справа стосується великої кількості товарів, а в той же час і безпеки продуктів для здоров'я багатьох людей, то до вибору холодильної техніки потрібно підходити ретельно. Так як заморожена продукція повинна не тільки не втрачати свої корисні якості, але і ще і приносити користь людям.
Загалом, вс
і холодильні камери поділяють на побутові та промислові. У нашому випадки, ми розглядаємо промислове обладнання, тому на них і зупинимося.
Вибираючи промислові холодильні камери, потрібно звернути увагу на наступні показники. В першу чергу, варто вибрати виробника, від цього і буде залежати якість роботи і довговічність вашої майбутньої камери.
Рекомендується вибирати вже перевірених виробників і, звичайно ж, ознайомитися з можливост
ями і з усіма відгуками покупців.
Також потрібно звернути увагу на спосіб установки холодильної камери, оскільки деякі камери мають дуже складну систему монтажу та підключення. Можливо вам, самостійно буде складно впорається з підключенням камери.
Крім цього, також важливо розрахувати бажані обсяги вашої майбутньої холодильної камери. Морозильні камери мають, як правило, великий розмір.

Промислові холодильні камери: де купити

Якщо ви шукаєте компанію, яка зможе запропонувати якісну холодильну техніку і встановити її у вас на підприємстві, то компанія «Вектор. Люкс» ідеально підійде і виконає всі ваші потреби. Широкий асортимент, зокрема промислові холодильні та морозильні камери на будь-який смак і гаманець.
Також тут можна купити промислові холодильні камери майже всіх світових брендів. Замовляючи у компанії «Вектор
. Люкс» промислову холодильну камеру, ціна вас приємно здивує.