Повітроохолоджувачі Guntner

Guntner
Модель: Ціна: Детальна інформація
Повітроохолоджувач S-GBK 050.2B/24-AW ціна по запиту

Повітроохолоджувачі Guntner.

Бренд Güntner належить великій німецькій холдинговій компанії Güntner Europe GmbH.
Головний напрямок діяльності - розробка і виробництво теплообмінного та холодильного обладнання та надання сервісного обслуговування своєї техніки. Високоякісні повітроохолоджувачі Guntner входять в групу основних продуктів компанії.

Guntner - повітроохолоджувачі, які варто купити!
Вироблені фірмою Guntner повітроохолоджувачі представлені великим набором моделей, призначених для самих різних приміщень. Всі вони відповідають найсуворішим вимогам екологічності та стандартам якості, які в даний момент діють в Європі.

Також обладнання Guntner серії GACC, GADC, GASC, GHF, GHN та інших серій гарантує великий набір переваг:
● максимальна енергоефективність;
● кожен охолоджувач Guntner має сертифікат EUROVENT;
● високий температурний ККД;
● утворення інею і снігової шуби не викликає особливих проблем в очищенні;
● низький рівень шуму під час роботи;
● внутрішні деталі надійно захищені від утворення цвілі;
● низькі експлуатаційні витрати.
Якщо ви вирішили повітроохолоджувачі Guntner купити -  можете бути впевнені, що обладнання на всі 100% відповідає технічним характеристикам, заявленим в його паспорті. Продукція цього бренду дозволяє створити бездоганно ефективну і гігієнічну холодильну систему для вирішення будь-якої задачі.

Особливості повітроохолоджувачів Guntner

Вироблений фірмою Guntner повітроохолоджувач - це справжній еталон ергономічності і ефективності. При високому рівні якості цей відомий бренд встановлює на свою продукцію доступні ціни. Тому популярні моделі можуть стати оптимальним вирішенням задачі покупця навіть при обмеженому бюджеті.
Устаткування має підвищену надійність завдяки досконалості конструкції і якісних матеріалів. Деталі виконуються з стійкою до корозії нержавіючої сталі, і апаратура стабільно працює протягом багатьох років.
Повітроохолоджувачі Guntner настільки правильно розподіляють потоки повітря, що всередині камери не утворюються перегріті точки або небажані теплові контури. Це значно знижує енергоспоживання і підвищує продуктивність.
Розташований під кутом піддон забезпечує своєчасне видалення талої води, завдяки чому обладнання не забруднюється.
Техніка Guntner не потребує складного обслуговування, може працювати, не вимагаючи жодної уваги, в тривалому режимі. Необхідність в очищенні виникає рідко, а її процес дуже простий.

Де можна купити повітроохолоджувачі Guntner.

На нашому сайті  «Вектор Люкс» ви знайдете відмінний асортимент систем охолодження Guntner.
Ми пропонуємо повітроохолоджувачі Guntner - каталог містить пристрої, які здатні швидко охолодити будь-який обсяг повітря і підтримувати задану температуру при самій економній витраті електроенергії.
Також ми забезпечуємо:
● оперативну доставку замовлень покупцям - терміни поставки замовленого обладнання завжди відповідають зазначеним в укладеному договорі;
● професійне обслуговування холодильного обладнання;
● технічні консультації і допомогу у виборі оснащення.
Ви можете замовити монтаж придбаної техніки або отримати пораду в дистанційному режимі.
Наш каталог постійно поповнюється високоякісною технікою Guntner. У нас ви можете вибрати повітроохолоджувачі будь-якого типу і призначення. Консультанти нашої фірми допоможуть зробити правильний вибір, а інженери - змонтувати обладнання швидко і ідеально правильно.