Повітроохолоджувачі Eco

ECO MODINE

Охолоджувачі повітря ECO — італійська якість від Eco Luvata

Повітроохолоджувачі ECO створені для циклічного охолодження повітря в замкнутій холодильній камері. До переваг випарників ЕСО відносять компактні експлуатаційні габарити, продуктивність, надійність та широкий асортимент. При використанні стелевих моделей можна перевірити, що видування охолодженого повітря проходить збоку, забір - знизу. Випарник обладнано відтайкою. Для максимальної продуктивності корпус виготовляють зі сплаву алюмінію з додаванням магнію, що гарантує стійкість від пошкоджень та корозії.

Мідні труби випарника розраховані на використання холодоагентів нового покоління. Конструкція захищена алюмінієвими реберами спеціального профілю, що підвищує турбулізацію потоку. Встановленні ТЕНи запобігають намерзанню.

Для кожного конкретного застосування пропонуємо найбільш оптимальну геометрію та розмір корпуса, щоб забезпечити рівномірний розподіл повітряних потоків у середовищі. Виробник приділив увагу виготовленню бічних панелей, щоб максимально захистити труби від можливих пошкоджень. Всі охолоджувачі повітря eco ретельно знежирюють з дотриманням стандартів і випробовують при тиску 30 бар.

Корпуси моделей ЕСО зручно відкривати, отримуючи доступ в середину пристрою. Внутрішні компоненти виготовлені з шліфованого алюмінієвого сплаву або з оцинкованих і пофарбованих сталевих листів. Вентилятор з електродвигуном захищені кожухом.

Це забезпечує наступні характеристики:

  • високу корозійну стійкість і ударостійкість;
  • стійкі до низької температури;
  • не токсичні;
  • нешкідливі для навколишнього середовища;
  • повністю покриті захисною пластиковою плівкою.

Відтаювання повітроохолоджувачів eco 

В охолоджувачах ЕСО, обладнаних електричною системою відтайки, нагрівальні елементи з корпусами з нержавіючої сталі розташовані на змійовиках і у внутрішніх піддонах.

Розташування нагрівачів забезпечує підведення тепла до критично важливих частин агрегату. Висока теплопровідність матеріалів гарантує розподіл теплоти по всьому агрегату. Піддони мають спеціальну конструкцію для стікання талої води.

Всі електричні частини і корпус приєднані до затиску заземлення. Грати вентиляторів виготовлені з армованого скловолокном поліаміду з дотриманням стандартів безпеки. Стандартна сполучна коробка конструктивно міцна, введення електричних кабелів проводиться через зносостійкі сальники, що захищають їх від перетирання.

Як купити повітроохолоджувач ЕСО?

Наші фахівці допоможуть підібрати стельовий повітроохолоджувач ЕСО, згідно Ваших потреб і привезуть його у найкоротший термін в Україні. На всі вироби дається керівництво по експлуатації, декларація відповідності, протокол випробувань посудин під тиском (PED) та інша документація.