Повітроохолоджувачі Eco

ECO MODINE

Високоефективні змійовики виготовлені з мідних труб і алюмінієвих ребер спеціального профілю та розраховані на застосування холодоагентів нового покоління. Для кожного конкретного застосування пропонується найбільш підходяща геометрія.
Особливу увагу приділено виготовленню бічних панелей, що захищають труби від можливих пошкоджень.
Всі змійовики ретельно знежирюють з дотриманням найсуворіших стандартів і випробовуються при тиску 30 бар.


Корпуси всіх виробів забезпечують зручний доступ до внутрішніх компонентів, вони виготовлені з шліфованого алюмінієвого сплаву або з оцинкованих і пофарбованих сталевих листів і мають наступні характеристики:
• мають високу корозійну стійкість і ударостійкість;
• стійкі до низької температури;
• не токсичні;
• нешкідливі для навколишнього середовища;
• повністю покриті захисною пластиковою плівкою.


В охолоджувачах, обладнаних електричною системою відтайки, нагрівальні елементи з корпусами з нержавіючої сталі розташовані на змійовиках і у внутрішніх піддонах.
Розташування нагрівачів забезпечує підведення тепла до критично важливих частин агрегату. Висока теплопровідність застосовуваних матеріалів гарантує розподіл теплоти по всьому агрегату. З піддонів спеціальної конструкції тала вода стікає самопливом.
Всі електричні частини і корпус приєднані до затиску заземлення.

Грати вентиляторів виготовлені з армованого скловолокном поліаміду або попередньо пофарбованої сталі і виготовлені за строгими стандартами безпеки.

Стандартна сполучна коробка відрізняється міцністю, введення кабелів проводиться через зносостійкі сальники.
Що знаходяться поблизу інших компонентів ділянки електричних проводів захищені від зносу, всі матеріали відрізняються високою надійністю.

На всі вироби дається керівництво по експлуатації, декларація відповідності (включаючи протокол випробувань), протокол випробувань посудин під тиском (PED) і, для деяких моделей, інша документація.