Теплообмінники SWEP

SWEP

    Компанія SWEP пропонує дуже широкий діапазон високоефективних компактних паяних пластинчатих теплообмінників. Компактний паяний пластинчатий теплообмінник (ВРНЕ) сконструйовано у вигляді пакету пластин з гофрованими каналами з’єднаних між собою за допомогою пайки. У процесі вакуумної пайки припій утворює надійне з’єднання у кожній точці контакту між пластинами, створюючи складні канали. Дані теплообмінники дозволяють ефективно здійснювати процес передачі тепла між двома носіями з різними температурами які розділені канальними пластинами. Принцип роботи подібний до давніших пластинчастих теплообмінників, але без застосування додаткових ущільнюючих прокладок та каркасів. Простий, гнучкий та економічно вигідний. При з’єднані пластин утворюються окремі канали для кожного теплоносія. Кількість, тип та конфігурацію пластин можна легко змінювати, щоб забезпечити необхідні теплові характеристики. В одноходових теплообмінниках з кожною пластиною постійно контактує два потоки. У двоходових теплообмінниках потоки перенаправляються на спеціальних пластинах, щоб досягти ефекту двох теплообмінників з’єднаних послідовно. Крім одно- та дво-ходових конфігурації SWEP пропонує безліч інших варіантів виконання та можливість компонування індивідуальних рішень. 


Найчастіше у теплообмінниках SWEP застосовується схема з протитоком теплоносіїв, як найбільш ефективна. Однак їх можна застосовувати у схемах з прямотоком, якщо в цьому є доцільність. В порівнянні з кожухо-трубними теплообмінниками аналогічної продуктивності, теплообмінники SWEP є на 90% менші по вазі та габаритних озмірах. ВРНЕ не тільки легше транспортувати та монтувати, але і завдяки його габаритним розмірам появляється можливість по-різному компонувати систему. Для різних варіантів компоновки теплообмінника також можна вибирати широкий діапазон підключень. ВРНЕ прості в монтажі.


Паяні пластинчасті теплообмінники SWEP призначені для застосування в:


- холодильних установках (як випарники, конденсатори, для рекуперації та ін..);


- абсорбційних холодильних машинах;


- в системах кондиціювання повітря;


- у фреонових системах опалення – теплових насосах;


- в системах опалення з газовими котлами та бойлерами;


- в системах сонячного опалення;


- в хімічній та харчовій промисловості;


- в електроніці та лазерній техніці (для охолодження апаратури та обладнання);


- в осушувальному обладнанні.


Для компонування паяних пластинчатих теплообмінників застосовується велика кількість комбінацій матеріалів як самих пластин так і припою. Стандартним матеріалом для пластин теплообмінника є нержавіюча сталь марки AISI 316. Пластини спаяні у вакуумі за допомогою чистої міді. В залежності від сфери застосування, агресивності носія, тиску в теплообміннику як матеріал для пластин можна застосовувати сплави молібдену, або титану та сплав нікелю в якості припою.


Типи та призначення.

Однофазні теплообмінники

B-тип

DB-тип

BDW-тип

E-тип

Конденсатори

B-тип

DB-тип

BDW-тип

 

Випарники

Спеціальні рішення

M- Тип / мінекс / MINEX

ADWIS (осушувачі повітря)

(NHP)

B-тип

V-тип

S-тип

P-тип

VH-тип

DB-тип

DV-тип

DS-тип

DP-тип

QA-тип

QB-тип