Конденсатори Guntner

Guntner

Конденсатор - це дуже важливий елемент холодильної машини, оскільки головною його функцією є відведення теплоти в навколишнє середовище. Одними з популярних видів конденсаторів є повітряні конденсатори, які часто застосовують, як для побутової техніки, так і для кондиціонерів і промислового холодильного обладнання.

Головною функцією конденсаторів є виведення тепла, яке утворюється під час роботи холодильного обладнання. Тим самим, він виконує дуже важливу функцію - виключає перегрів самої холодильної техніки.
Зараз ми детально зупинимося на одній з найбільш популярних фірм і розглянемо конденсатори Guntner.

Конденсатори фірми Guntner давно вже себе зарекомендували, як одні з найбільш зручних у використанні (через свій компактний розмір) і, як дуже довговічні агрегати. Конденсатори Guntner найчастіше все ж використовують саме в промислових цілях.

Повітряні конденсатори Guntner: як вибрати

Перш, ніж купити повітряний конденсатор, потрібно врахувати всі умови його подальшого використання.
Отже, купуючи Guntner конденсатор для свого виробництва, в першу чергу, дізнайтеся температуру навколишнього середовища і температуру конденсації. Це ключові чинники при виборі повітряного конденсатора.
Наприклад, детально розглянемо Guntner конденсатор серії GVH, який займає не так багато місця в порівнянні з іншими конденсаторами, і одночасно дуже міцний.
Такий конденсатор має горизонтальне розташування і при цьому він виконаний з міцного металу, який захищений від корозії.
Крім цього, в конструкції конденсатора присутній захищений від зовнішнього впливу теплообмінник. Великим плюсом даної моделі також є практично безшумна робота. Безшумність роботи - це те
ж одна з переваг конденсаторів популярної фірми Guntner.
За призначенням всі конденсатори звикли розділяти ще на дві групи:
- загального призначення. До таких конденсаторів відносять майже всі низьковольтні типи конденсаторів.
- спеціального призначення. У цій групі все решта, відповідно, високовольтні, високочастотні та інші.

Повітряні конденсатори Guntner: особливості роботи

Від того, як працює конденсат, безпосередньо залежить працездатність і витривалість холодильної системи. Саме тому, дуже важливо, щоб конденсатори виконували якісно свою роботу.
В основному всі конденсатори поділяють на дві групи:
- водні. Такого виду конденсатори використовують в якості охолодження воду.
-повітряні. Для охолодження теплоносія використовують виключно повітря.
Найбільш поширеними на сьогоднішній день все ж вважаються конденсатори з повітряним охолодженням. Їх встановлюють на всіх типах і об'єктах приміщень, зокрема, в супермаркетах, гіпермаркетах, офісах, виробничих підприємствах і складських приміщеннях.
Але пам'ятайте, що для безпечної і безперебійної роботи конденсатора необхідно досить місця для обміну повітря.
При виборі конденсатора рекомендують вибирати тільки перевірених виробників, як продуктів яких ви будете впевнені.
Наприклад, компанія Guntner виробляє продукцію на своїх заводах в Європі, Азії та Америки.
І їх продукція вже багато років, з 1931 року, використовується повним ходом у багатьох сферах, наприклад, дуже широко в харчовій і фармацевтичній.
Тому якість цих конденсаторів перевірено вже роками.

Конденсатори Guntner: де купити

Конденсатори фірми Guntner можна купити легко і в Україні. Наприклад, компанія «Вектор. Люкс »пропонує великий асортимент холодильної техніки майже всіх світових брендів.
Компанія ТОВ «Вектор. Люкс »пропонує конденсатори повітряного охолодження для холодильних установок від відомих зарубіжних виробників Guntner, Eco, Goedhart, Roen Est, Stefani та інші.
Також менеджери з продажів допоможуть вибрати відповідні саме для вас холодильне обладнання та, відповідно, конденсатор теж.
Неможливо не оцінити, що компанія, крім того, надає необхідне обладнання, то ще повністю забезпечує його монтаж.