Повітряні завіси виконують подвійну функцію: в зимовий період вони запобігають витоку теплого повітря з приміщення та потраплянню холоду з вулиці через проєм, над яким вони змонтовані, влітку – є чудовим бар’єром від проникнення тепла з вулиці в приміщення, що охолоджується, наприклад кондиціонером.
Таке кліматичне обладнання широко використовується в промислових приміщеннях. Моделі різної потужності здатні перекривати повітряним потоком як горизонтально, так і вертикально проєми різної ширини та висоти на складах, в промислових будівлях, ангарах, ремонтних депо, гаражах.
Види повітряних (теплових) завіс
Повітряні завіси поділяються за наступними ознаками :
- без нагріву або з нагрівачем (теплові завіси);
- за типом нагрівача – з водяним нагрівачем або з електричним нагрівачем;
- за типом встановлення – горизонтальні, вертикальні, універсального встановлення, вбудовані.
Для правильного підбору, варто враховувати два основні параметри – це висота і ширина отвору, в який вмонтується модуль. Також варто спиратись на технічні характеристики кожної моделі. Компанія ТзОВ «Вектор Люкс» пропонує повітряні теплові завіси залежно від їх характеристик та сфери застосування:
- для малих проємів (вікон, кас, кіосків). Використовуються компактні міні моделі потужністю 1кВт;
- для вхідних дверей і середніх отворів необхідна теплова завіса з більшою потужністю (від 3 кВт) і довжиною повітряного потоку від 2,5 до 3 метрів;
- для великих отворів використовуються більш потужні моделі від 5 кВт з довжиною потоку до 7-8 метрів.
Потужність обладнання може досягати більше 6 кВт і охоплювати технічні отвори більше 12 метрів. Часто для воріт чи дверей великого розміру застосовується послідовна схема підключення декількох пристроїв.
Переваги повітряних завіс
Промислові та побутові повітряні теплові завіси при монтажі та використанні дають певні переваги:
- невибагливі та універсальні. Вони працюють практично в будь-яких кліматичних умовах;
- простота та варіабельність монтажу залежно від потреб замовника – горизонтальний, вертикальний, прихований монтаж;
- завдяки використанню якісних нагрівальних елементів, зокрема керамічних, повітряні завіси екологічні та безпечні. Вони не спалюють кисень, досить швидко нагріваються та мають подовжений термін експлуатації;
- надійність і низький рівень шуму, завдяки сучасним акустичним технологіям та міцному корпусу;
- перемикання інтенсивності повітряного потоку та зміна потужності нагріву регулюють за допомогою пульта або через автоматичні налаштування;
- доступна ціна і великий вибір моделей від ТзОВ «Вектор Люкс».
Компанія ТзОВ «Вектор Люкс» пропонує вам купити повітряні теплові завіси від виробників Soler&Palau, Neoclima, Ballu, AirTecnics, Reventon. Широкий модельний ряд цих компаній задовольняє повний спектр потреб різних замовників.
Ціну повітряної завіси з представленого каталогу можна знайти на нашому сайті або уточнити у менеджера за контактними номерами телефонів.
Монтаж повітряних завіс
Компанія ТзОВ «Вектор Люкс» також займається монтажем повітряних теплових завіс на об’єкті. Залежно від ваших потреб може проводитись наступний тип установки:
Горизонтальний. Обладнання кріпиться до стелі або стіни за допомогою кріпильних штанг або кронштейнів. Конструкція розташовується прямо над дверним отвором. Максимально близьке розташування до вхідних дверей забезпечить більш надійний захист.
Вертикальний монтаж. Моделі кріпляться збоку від отвору (з одного або з обох боків).
Вбудовувані завіси (стельові). Їх конструкція передбачає наявність модуля кліматичного обладнанняі спеціальної декоративної панелі, яка масує всю конструкцію. Такий варіант оптимальний для житлових приміщень.
Як вибрати повітряну завісу?
При виборі моделі, передусім, врахуйте, що основне призначення пристрою не обігрів приміщення, а утримання тепла або прохолодного повітря всередині нього. Саме тому важливими є наступні характеристики: швидкість повітряного потоку (в метрах за секунду), витрата повітря (в кубометрах на годину), теплова потужність в кіловатах. Ви можете звернутись по допомогу у розрахунках до нашого фахівця, який допоможе правильно розрахувати потужність та підібрати оптимальну модель саме для вашого об’єкта.