Осушення повітря кондиціонером
Одна з місій роботи кондиціонера - це осушення повітря. Вважається, що кондиціонер виконує охолодження повітря, але ми, б відчували дискомфорт, якщо б не було осушення.
Завдяки холодильному контуру, який приєднується в режим охолодження проходить процес осушення.
На даному етапі теплообмінник доходить до найнижчої температури, в той же час вентилятор включається на найменші оберти. За рахунок не сильного обдування холодильного теплообмінника, відбувається велике скупчення вологи, яке забирається з повітря. Простіше кажучи, з самої малої кількості повітря виходить велика кількість вологи.
Осушення кондиціонером допомагає зменшити роботу нашого організму, яка не підтримує водно-електролітний баланс.
Спліт-система остуджує повітря, знижує вологість, а значить, рівень формованої і витратною вологи знижується.
«Осушення» на меті має найвищий показник корисного процесу в приміщеннях, де вологість підвищена. Відомо, у вологому мікрокліматі дуже швидко розмножуються бактерії, які є поганими для здоров'я людини. За рахунок кондиціонера, такий макроклімат, безпечний для здоров'я людей.
Актуально це в осінній період, коли на вулиці стає холодно, а до опалювального сезону ще далеко. У приміщенні зростає вологість, а на вікнах і стінах утворюється конденсат. Якщо не вдаватися до вирішення питання, то дуже швидко може з'явитися цвіль.
У разі, коли включають опалення, потрібно кілька днів, для прогріву приміщення. Тим часом на стінах можуть утворитися чорні плями, тому "осушення" кондиціонером - це вдалий варіант для приміщення.
Спліт-система може звести 1-2 л води з приміщення за годину, а працювати в цьому режимі може як при паралельному охолодженні повітря, так і поодиноко.