Fans

Промислові вентилятори необхідні для більшості приміщень, що не мають природної вентиляції. Однак цього не завжди достатньо. Особливо проблемні зони в житлових приміщеннях: кухня, ванна кімната і туалет. У промислових приміщеннях - виробничі зони, в яких проходять процеси фарбування або шліфування. Там є велике скупчення людей, і протяги не забезпечують належного повітрообміну. В такому в разі необхідні потужні промислові вентилятори.

Якими бувають промислові вентилятори?

Існує кілька критеріїв, за якими класифікується цей тип обладнання:

Залежно від конструктиву виконання:

Радіальні вентилятори – найбільш тихий та економний варіант. Вони достатньо витривалі та невибагливі до умов експлуатації. Найчастіше встановлюються у промислових приміщеннях, де потрібна потужна вентиляційна система.

Осьові промислові моделі здатні переміщувати потоки повітря без створення додаткової тяги. Вони підходять для прямої установки у вертикальну шахту або в стінний канал для виходу на вулицю. Продуктивність залежить від моделі і фірми виробника і становить від 95 до 320 кубометрів на годину. Рівень шуму 26-38 дБ.

Відцентровий вентилятор переміщує повітря під тиском. Такі моделі здатні якісно перекачувати повітря у вентиляційних шахтах і системах зі складною геометрією на значну відстань.

Також у нас можна обрати обладнання з автоматичним запуском одночасно з освітленням або варіант з таймером, де запрограмовується час відключення приладу.

За типом установки всі моделі поділяються на накладні і канальні.

Накладні промислові вентилятори монтуються безпосередньо у отвір вентиляційної шахти або повітропроводу. Вони універсальні, оскільки можуть встановлюватись  на стіни та стелю, у житлових та промислових приміщеннях. Накладні витяжки використовують для прихованого монтажу.

Канальні вентилятори застосовуються в канальних системах. Моделі можуть мати круглий або прямокутний перетин і підходять для повітроводів різного типу. Такі моделі розраховані на тривалу роботу, мають вмонтований захист від перегрівання, стійкі до надмірної вологості.

Як вибрати промисловий вентилятор охолодження?

Перед тим, як купити вентилятор необхідно врахувати наступні критерії:

  • потужність моделі безпосередньо залежить від об’єму приміщення;
  • розміщення шахти і повітроводи впливають на тип монтажу системи вентиляції та потужність самого приладу: якщо шахта вертикальна – достатньо буде і не надто потужної моделі, а от якщо є перехід від горизонтального повітропровіду до вертикальної шахти – обирати обладнання потрібно більш ретельно, ми радимо канальні моделі;
  • від поверху залежить, наскільки довгий шлях має пройти повітря від витяжки до вулиці. Чим він довший, тим більший опір зустрічає повітря тим більш потужне потрібно обладнання.

ТзОВ «Вектор Люкс» пропонує купити вентилятори центрові, осьові, канальні. Ми пропонуємо моделі як європейських виробників: Östberg (Швеція), Salda(Литва), S&P (Іспанія) так і вітчизняного виробництва: Aerostar, Вентс, Галич Клімат Техніка. Вони функціональні, надійні і ефективні. На сайті є технічні характеристики всіх моделей. Зателефонуйте нам і наш працівник допоможе вам підібрати оптимальну модель промислового та побутового витяжного вентилятора. Ціни вказані на сайті актуальні. Звертайтеся!