Freon compressors

В загальному холодильні компресори поділяються на групи за типом холодоагенту (фреон, аміак, СО2, пропан та ін.), холодопродуктивністю (малі, середні та великі), механізмом стискання (поршневі, гвинтові, спіральні, ротаційні, центробіжні та ін.).
Фреонові холодильні компресори належать до числа основних елементів холодильної системи. В середині обладнання відбувається процес відсмоктування холодоагенту з випарника, стискання до тиску конденсації та подальше нагнітання у конденсатор.
Від технічних характеристик компресора залежить ефективна робота холодильних машин в цілому, зокрема їх енергетичні показники, надійність і довговічність, рівень питомих приведених витрат.

Види фреонових компресорів ТзОВ «Вектор Люкс»

На сьогоднішній день ТзОВ «Вектор Люкс» пропонує обладнання спеціально оптимізоване для холодильних установок.

  1. Поршневі холодильні компресори: герметичні, напівгерметичні та відкритого типу оптимізовані для холодильних систем з невеликою потужністю та торгового обладнання.
  2. Напівгерметичні поршневі моделі та компресори відкритого типу використовуються в діапазоні середньої холодопродуктивності, також є зразки великої потужності.
  3. Гвинтові холодильні компресори на фреоні необхідні для роботи в діапазоні середньої та великої холодопродуктивності. Всі моделі надійні і можуть працювати в ускладнених умовах роботи.
  4. Спіральні холодильні конденсатори для систем кондиціювання з малою та середньою холодопродуктивністю. Перевагою таких моделей є великий моторесурс. Основним недоліком – неможливість ремонту.
  5. Ротаційні моделі перекривають діапазон малих холодопродуктивностей, та в основному оптимальні для систем кондиціювання. Вони мають малу масу та габарити.

Всі холодильні фреонові компресори від ТзОВ «Вектор Люкс» мають низький рівень енергоспоживання, компактну конструкцію з міцним та надійним корпусом, двигун з оптимізованою конструкцією, широким діапазоном напруги живлення. Крім того, обладнання характеризується низьким рівнем шуму, надійністю при експлуатації в ускладнених умовах, здатністю працювати при нестабільній напрузі живлення.

ТзОВ «Вектор Люкс» використовує лише безпечний фреон, який не вимагає спеціальних дозволів на використання, є пожежобезпечним та вибухобезпечним, має низький потенціал глобального потепління та впливу на озоновий шар.

Переглянути наявні моделі можна в каталозі сайту. Ви можете купити фреоновий холодильний компресор після ґрунтовної консультації зі спеціалістом ТзОВ «Вектор Люкс». Дзвоніть за вказаними номерами телефонів. Ми завжди раді допомогти.