Air conditioners

Кліматична техніка стрімко розвивається. Ми постійно відстежуємо всі новинки в галузі, саме тому наші фахівці допоможуть підібрати і купити кондиціонер, який відповідатиме вашим потребам і побажанням. Ми не лише продаємо, а й професійно встановлюємо кліматичне обладнання на підприємствах, в офісних центрах та інших установах, де життєво необхідний приємний мікроклімат.

Які кондиціонери пропонує купити ТзОВ «Вектор Люкс»?

Сьогоднішні виробники кліматичного обладнання намагаються охопити всі ринкові ніші, саме тому випускають моделі, які різняться не лише за ціною кондиціонера, а й за його функціоналом, потужністю та терміном експлуатації. Разом з тим на ринку є корифеї, у якості продукції яких можна не сумніватися – Daikin, Fujitsu, Mitsubishi Electric, Cooper&Hunter, Neoclima.

Види кондиціонерів

Моделі преміум-класу

Більшість настінних кондиціонерів цього класу відзначені високими споживчими характеристиками. Майже всі моделі мають системи самодіагностики та захисту.

До інших переваг належать:

 • висока надійність і довговічність. Як показує практика, виробничий брак виявляється лише у 0,1–0,3% моделей цієї групи (один несправний прилад на кожні 500-1000 штук). За умови правильної експлуатації та періодичного сервісного обслуговування термін служби цього кліматичного обладнання не менше 12-15 років;
 • системи захисту від неправильної експлуатації мають більшість моделей цієї групи. Вони вимикають стаціонарний кондиціонер моноблок при неправильному використанні, перевантаженні або в небезпечних ситуаціях;
 • мінімальний рівень шуму внутрішнього блоку в 24-26 дБ. Він фактично нечутний;
 • стабільна робота незалежно від температурного режиму.

Моделі середнього класу

Автономні кондиціонери середнього класу мають хороше співвідношення «ціна/якість» та досить надійні в щоденному використанні. Загалом суттєва відмінність з моделями попередньої групи полягає у спрощеній системі захисту від неправильної експлуатації, трохи більшому рівні шуму у деяких моделей та інших незначних моментах. Тому якщо ви хочете отримати хороше обладнання за цілком прийнятною ціною, недорогі моделі середнього класу – оптимальне рішення.

Крім того, компанія «Вектор Люкс» розподіляє представлену продукцію за специфікою обладнання:

 • недорогі спліт-системи настінного типу – це моделі широкого застосування;
 • канальні кондиціонери – це приховані напівпромислові спліт-системи, які дозволяють регулювати мікроклімат одразу в кількох приміщеннях;
 • касетні кондиціонери – дозволяють м'яко розподілити потік повітря у чотирьох напрямках;
 • інверторні кондиціонери з інноваційною системою автоматичного регулювання роботи компресора.

На що звернути увагу при підборі кондиціонера?

Перед тим, як купити кондиціонер або інше кліматичне обладнання, потрібно врахувати наступні критерії:

 • тип системи, який залежить від конкретних умов і особливостей приміщення;
 • виробник, від якого залежить якість, надійність та термін служби;
 • швидкість виконання замовлення, ціна, можливість доставки, монтажу та налаштування.

Компанія ТзОВ «Вектор Люкс» займається постачанням і установкою систем кондиціонування, вентиляції та опалення: спліт-систем, мультизональних (VRF/VRV) і напівпромислових систем, інверторних моделей. Наші фахівці мають великий досвід монтажу та експлуатації кліматичної техніки та регулярно підвищують свій професійний рівень і мають відповідні сертифікати.

Співпраця без посередників з офіційними представництвами  дає нам змогу забезпечити Вам постачання кондиціонерів  відмінної якості та по оптимальних цінах. Ми пропонуємо моделі різного цінового діапазону, від дорогих моделей до бюджетного сегменту.

Куплені кондиціонери будуть доставлені будь-яким зручним для Вас способом, з попереднім погодженням , в найкоротші терміни. Крім того, все кліматичне обладнання  може бути встановлене та відрегульоване прямо на місці нашими монтажними бригадами. Ми організуємо свій приїзд у зручний для вас час.

Ми також займаємось обслуговуванням кліматичної техніки. Ви можете звернутись по допомогу  до працівників ТзОВ «Вектор Люкс», якщо виникли якість проблеми з роботою системи кондиціювання або вентиляції,  або ж ви хочете проконсультуватись перед покупкою.

Працюємо по всій території України. Переглянути повний каталог кліматичного обладнання можна на нашому сайті. Також ви можете зателефонувати нам і уточнити технічні характеристики тієї чи іншої моделі кондиціонера. На всю лінійку діє офіційна гарантія виробника. Звертайтеся, ми будемо раді допомогти.