Сендвіч-панелі

ARPANEL
Модель: Ціна: Детальна інформація
Сендвіч-панелі CH PUR 120 814 грн.
Сендвіч-панелі CH PUR 160 935 грн.
Сендвіч-панелі CH PUR 200 1 085 грн.
Сендвіч-панелі S PUR 100 724 грн.
Сендвіч-панелі S PUR 40 543 грн.
Сендвіч-панелі S PUR 60 603 грн.
Сендвіч-панелі S PUR 80 663 грн.

Компанія «Вектор Люкс» запропонує вам комплексне рішення у будівництві холодильних чи морозильних камер з використанням сендвіч-панелей. Наші спеціалісти добре орієнтуються в особливостях експлуатації таких конструкцій та знають, які панелі краще підібрати у вашому випадку.

В чому особливості сендвіч-панелей :

Сендвіч-панелі – це будівельний матеріал, який складається з двох листів оцинкованої сталі товщиною 0,45…0,5мм з полімерним покриттям та термоізоляційного наповнювача полістиролу чи поліуретану, який заповнює проміжок між ними.Вони можуть виготовлятись будь-якої довжини до 13 м та різноманітною кольоровою гаммою.

Технічні переваги сендвіч-панелей для холодильного обладнання :

 • Надійна теплоізоляція. У порівнянні з іншими будівельними матеріалами, сендвіч-панелі мають суттєво нижчий коефіцієнт теплопровідності.
 • Завдяки підвищеній термостійкості, матеріал показав свою ефективність в широкому діапазоні температур – від -80 °С до + 120 °С. Саме тому такі панелі ідеальні при монтажі холодильного обладнання.
 • Сендвіч-панелі не чутливі до грибка, цвілі, агресивних речовин та мікроорганізмів. Вони мають гідрофобні властивості та стійкі до механічних навантажень,а також легко миються.
 • Це гіпоалергенний матеріал, який не містить і не виділяє шкідливих речовин у навколишнє середовище. Саме тому він може контактувати з продуктами харчування.
 • Завдяки простій системі кріплення, конструкції з сендвіч-панелей легко монтуються і демонтуються та можуть використовуватись повторно. Крім того,  вони легко кріпляться на будь-яку основу: дерево, метал.

Переваги монтажу холодильних камер з сендвіч-панелей

 • безвідходний та максимально швидкий монтаж;
 • можливість зведення конструкції практично на будь-якому фундаменті;
 • доставка необхідних матеріалів не потребує використання спеціальної техніки;
 • швидкий демонтаж та можливість повторного збору конструкції на новому місці;
 • легке додавання комплектуючих: дверей, вікон, воріт та ін.;
 • не потребує додаткової зовнішньої і внутрішньої обробки.

Пропонуємо купити сендвіч-панелі для холодильних камер визнаних вітчизняних та зарубіжних виробників. Наші спеціалісти проведуть всі необхідні розрахунки, підберуть та запропонують оптимальний варіант, виходячи з використаних матеріалів та ціни монтажу.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід, оперативний розрахунок і формування замовлення, технічну розкладку відповідно до проекту, швидку доставку. Звертайтесь, ми завжди раді допомогти та надати професійну консультацію.