Камери холодильні

Більшість сучасних підприємств, які в своїй роботі використовують збірні холодильні та морозильні камери з сендвіч-панелей. Вони мобільні, легкі в монтажі і вирішують одразу кілька нагальних питань:

 • швидке заморожування або охолодження великих партій продукції;
 • можливість регулювання розміру збірної конструкції, залежно від кількості товару;
 • можливість проектування камер з урахуванням індивідуальних особливостей підприємства.

Класифікація холодильного обладнання, залежно від температурного режиму

Моделі даного типу розподіляється на дві основні категорії:

 1. Середньо-температурні холодильні камери з діапазоном температур   +8 ... -10ºС. Вони оптимальні для зберігання та охолодження молочних продуктів, пива, вина, пресервів, напівфабрикатів, фруктів та овочів, а також нетривалого зберігання охолодженого свіжого м'яса і риби.
 2. Низькотемпературні камери мають діапазон температур від -18ºС до -45ºС. Вони використовуються для звичайної заморозки при температурі -24ºС ...- 28ºС, і для шокового заморожування при температурі - 35ºС ...- 40ºС.

Ми пропонуємо купити холодильну камеру для тривалого зберігання з стабільною температурою всередині приміщення. Вона оптимально підходить для зберігання охолоджених або заморожених продуктів. Найчастіше такі моделі використовуються на складах.

Особливості конструкції холодильних морозильних камер з сендвіч-панелей

Сендвіч-панелі для холодильних камер. Типова збірна камера виготовляється з уніфікованих сендвіч-панелей, виготовлених заводським методом. Кожна панель складається з двох листів пофарбованої оцинкованої сталі товщиною 0,4 – 0,8 мм, додатково вкритої захисною плівкою. Проміжок між сталевими листами заливається спеціальним теплоізоляційним наповнювачем. Найчастіше для цього застосовується пінополістирол, пінополіуретан та мінеральна вата.

Панелі мають фрезеровану профільовану кромку для з`єднання між собою. Така комбінація формує надійний бар’єр від тепла, вологи та газів ззовні.

Для середньотемпературних режимів застосовують сендвіч-панелі товщиною від 50 до 120 мм, для низькотемпературних – від 100 до 200 мм. На вибір товщини також впливає тип наповнювача та необхідний температурний режим.

Холодильне обладнання від ТзОВ «Вектор Люкс» може монтуватись всередині приміщень та окремим автономним блоком.

В низькотемпературних морозильних камерах шокової заморозки додатково ізолюється підлога та встановлюється система запобігання промерзання грунту. Панелі встановлюються на стінах та стелі конструкції.

Холодильні двері. Всі моделі ТзОВ «Вектор Люкс» мають спеціалізовані теплоізоляційні двері, які щільно притискаються до стулок і запобігають втраті тепла. Морозильні камери можуть укомплектовуватись різними типами дверей, залежно від ваших потреб: відкривні, одностулкові, двохстулкові та відсувні. Крім того, двері мають підігрів рами для запобігання примерзання дверей до рами та ПВХ завісу для зменшення втрат холоду при відкриванні морозильника.

Внутрішня комплектація передбачає монтаж герметичних світильників та декомпресійних клапанів для запобігання утворенню зони низького тиску та руйнування конструкції камери.

Також стандартна комплектація холодильної камери включає:

 • холодильну автоматику;
 • осьовий вентилятор;
 • компресорну станцію та фреоновий компресор;
 • конденсатор;
 • повітроохолоджувач;
 • ресивери;
 • теплообмінники;
 • холодильні агрегати.

Ціна морозильної камери залежить від її розмірів, величини зовнішнього периметру, внутрішнього об’єму, товщини сендвіч-панелей, з яких вона зібрана, від конструкції підлоги, типу дверей або воріт, від типу та потужності холодильних агрегатів. Проект холодильного обладнання розробляється під кожного клієнта індивідуально.

ТзОВ «Вектор Люкс» пропонує Вам широкий вибір сендвіч-панелей, холодильних дверей та інших комплектуючих холодильних камер, так і закордонних виробників. Також ми надаємо послуги з монтажу холодильних чи морозильних камеру в будь-якому регіоні України.

Всі комплектуючі для промислових холодильних та морозильних камер від ТзОВ «Вектор Люкс» пройшли перевірку органів охорони здоров’я та можуть контактувати з харчовими продуктами. Вони без проблем миються та дезінфікуються.

Спеціалісти ТзОВ «Вектор Люкс» врахують усі Ваші побажання та вимоги, і нададуть консультацію щодо вибору оптимальної товщини та матеріалу панелей, а також майбутньої конструкції промислового холодильника-морозильника . Звертайтеся. Будемо раді допомогти.